Amello raamatupidamisteenused

Contact us:

phone (+372) 6 191 341
info@amellojuriidika.ee

Meil on taas kord suur rõõm teavitada, et oleme rikkamad uue koostööpartneri võrra, kes on loonud internetipõhise äritarkvara Directo.

Directo on veebipõhine äritarkvara, milles on ühendatud nii majandustarkvara traditsioonilised võimalused (raamatupidamine, müük) kui ka kaasaegsed ärijuhtimist ja otsustamist tõhustavad töövahendid.

Directo eesmärk on olla töövahendiks võimalikult paljudele ettevõtte eri valdkonna töötajatele ning automatiseerida maksimaalselt rutiintegevusi.

Directo on sobilik keskmistele ja suurtele firmadele tänu headele analüütilistele võimalustele ja efektiivsusele suurte andmemahtudega. Samaaegselt on kõik Directo võimalused kättesaadavad ka väikestele ettevõtetele, mis muudab Directo atraktiivseks kasvule orienteeritud ettevõtetele.

Directo sobib eriti hästi rahvusvahelisele ettevõttele, kuna kasutajaliides on mitmekeelne ning kõikides Balti riikides ja Soomes on saadaval kohalikus keeles kasutajatugi ning juurutusteenused. Internetipõhine ligipääs teeb geograafiliselt kaugete firmade juhtimise eriti lihtsaks.

Directo on Eestis ainus täielikult internetipõhine äritarkvara, milles on ühendatud finantsarvestus, ettevõtte ressursside planeerimine, tarneahela ning kliendisuhete juhtimine ja dokumendihaldus.